Bateria RDY PA3817U-1BRS PA3818U-1BAS do Toshiba Satellite C650 C650D C660 C660D C665 L750 L750D L755D L770 L775

79,95 zł Cena
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Wysokiej jakości ogniwa litowo-jonowe RDY gwarantują realną pojemność 4400mAh
  • Nowoczesna elektronika sterująca zapewnia doskonałą trwałość nawet do 500 pełnych cykli ładowania oraz niezawodne działanie w każdej sytuacji
  • Liczne zabezpieczenia w które wyposażona jest bateria gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania laptopa
  • Bateria pasuje m.in. do: Toshiba Satellite C650 C650D C660 C660D C665 L750 L750D L755D L770 L775

RDY

Nowe życie dla Twojego laptopa

Bateria RDY została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i ich urządzeniach. Wysokiej jakości ogniwa zapewniają niezawodną wydajność oraz wydłużony czas pracy baterii.

Nowoczesny układ sterujący gwarantuje pełną kompatybilność oraz maksymalne bezpieczeństwo, a precyzyjne wykonanie i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji baterii zapewniają idealne dopasowanie do obudowy laptopa.

RDY

Najwyższej jakości ogniwa

W kwestii ogniw nie można sobie pozwolić na żadne ustępstwa. To właśnie one są sercem baterii, dlatego w konstrukcji naszych baterii zastosowaliśmy wysokiej klasy ogniwa litowo-jonowe, które gwarantują doskonałą trwałość nawet do 500 pełnych cykli ładowania, długi czas pracy baterii oraz niezawodne działanie w każdej sytuacji.

RDY

Inteligentny układ sterujący

Zastosowanie wysokiej jakości komponentów daje gwarancję kompatybilności baterii z laptopem, a nowoczesna elektronika sterująca sprawia, że bateria komunikuje się z laptopem dokładnie tak jak powinna.

RDY

Pełen pakiet zabezpieczeń

Zaawansowane zabezpieczenia przed nadmiernym rozładowaniem i przeładowaniem oraz zabezpieczenia termiczne zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania laptopa w każdych warunkach.

RDY

Idealnie dopasowana

Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji baterii oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że bateria jest idealnie dopasowana do obudowy laptopa i łatwa w montażu.

RDY

Jak dobrać odpowiednią baterię?

Baterię wyszukać można po jej oznaczeniu lub modelu komputera.

Model laptopa najczęściej podany jest na spodzie urządzenia. Oznaczenie i parametry baterii zawsze znajdują się na samym akumulatorze. Wyjmij baterię z laptopa i sprawdź naklejkę producenta.

Upewnij się, że wszystkie parametry się zgadzają.

Indywidualny kod baterii z reguły podany jest obok informacji o kraju produkcji, napięciu i pojemności baterii. Niektóre modele baterii występują w kilku wariantach, dlatego przed zakupem sprawdź, czy napięcie w kupowanej baterii jest takie same jak na naklejce znamionowej.

RDY

RDY
TS03RDY

Opis

Pojemność
4400mAh
Napięcie
10.8V / 11.1V
Ilość ogniw
6
Rodzaj ogniw
Li-Ion
Producent ogniw
RDY
Stan
Fabrycznie nowa
Seria
Standard
Czas pracy
od 1 do 4h
Dostawa już od
0 zł
Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem
Tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem
Tak
Popularny model
Tak
Kolor
Czarny
Kod produktu
TS03RDY
Producent
RDY
Gwarancja
12 miesięcy

Specyficzne kody

Bateria RDY PA3817U-1BRS...

79,95 zł